O mně

Proč jsem realitní makléř?

V minulosti jsem prošla mnoha různými zaměstnáními a obory, které mě formovaly a pomohly mi k osobnostnímu rozvoji. Od roku 2009 jsem se rozhodla zkusit obor, který mě v průběhu těchto zkušeností velmi zaujal. Bylo to pojišťovnictví, investice a finanční poradenství. Tyto zkušenosti mě pak přivedly k realitám, kde pracuji od roku 2014. Postupně jsem sbírala různé zkušenosti, erudici a dnes mohu konstatovat, že moje práce není pro mě jen práce, ale je mi i koníčkem. Zde jsem našla své místo, nejen pro zálibu v komunikaci s lidmi, ale i možnost uplatnit svůj um a nadšení pro výtvarno.

Jsem otevřená novým podnětům a schopná osvojit si nové dovednosti související s novými výzvami. Díky studiu a mnohočetným školením, které jsem v posledních letech absolvovala, jsem zvyklá pracovat ruku v ruce s moderními technologiemi a kolektivem, prezentovat mu své poznatky, myšlenky a vnímat jejich ohlasy či připomínky a dále s tímto pracovat.

img

Můj život

Můj život běží tak, jak většině z vás, proto si ho podle svých možností kromě pracovních povinností užívám. Jsem kreativní člověk s výtvarnými sklony, láskou k přírodě a zvířatům. Ve volných chvílích navštěvuji výtvarný kroužek a dějiny umění, cvičím, někdy cestuji a moc ráda chodím na procházky s pejsky, kde nacházím klid a prostor na své myšlenky a nadechnutí se do dalšího pracovního dne. 

Kontaktní formulář
Napište mi, co pro vás můžu udělat